מתנפחים

 
עמוד ראשי ◄ מתנפחים
   
 השכרת מתנפחים לנוער
 השכרת מתנפחים עם מים
 השכרת מתנפחים אתגריים
 השכרת מתנפחים לילדים
 השכרת ביתני הפעלה מתנפחים
  אטרקציות מיוחדות
 מתנפח סומו בול
 פיינטבול
 השור הזועם

                                                מתקנים מתנפחים לאירועים

מתקנים מתנפחים מהווים אטרקציה נהדרת באירועים לילדים בקשת גילאים רחבה. היות שמדובר במשטחים רכים ובטוחים, הם מתאימים גם לפעוטות וגם לנוער. השכרת מתקנים מתנפחים לאירועים הופכת כל אירוע, מסתם אירוע נחמד, לחגיגה של צבע, פעילות כיפית והנאה בלתי נשכחים. מתנפחים מגיעים במגוון רחב של אפשרויות המתאימות לגילאים השונים, ומעוררים מחדש את השובבות הילדותית שנשכחה והוחלפה בתחכום של נעורים. אפילו מבוגרים המתלווים אל ילדיהם מודים שהשעשוע הסוחף הזה גרם להם הנאה עצומה.
השכרת מתנפחים:
בעולם הילד תוכלו לשכור מתקנים מתנפחים בהתאם לטעמכם ותקציבכם. בין השאר תמצאו את הליצן החמוד המזמין ילדים בני 3-8 לקפוץ עליו במרץ רב, טרמפולינת דובי מתוק ומשעשע, מתנפח זוחל בתוכו פוגשים הילדים אטרקציות כיפיות ובסוף המסלול מתגלשים החוצה, מגלשה רטובה הכוללת מים וקצף אשר בקצה שלה מחכה לילדים ברכת מים נעימה, טירת קסמים מדהימה עליה קופצים הילדים ומדמיינים שהם בעולם של אגדה, קיר טיפוס צבאי לגובה של 6.5 מטר בעזרת חבל, ועוד ועוד. אמנם ברשותנו מתקנים מתנפחים שונים עבור כל שכבת גיל, אך לא פעם גם הגדולים נהנים מקפיצות משעשעות על טרמפולינה המיועדת לגילאי 3-8. היתרון העצום בכל הנושא של מתנפחים להשכרה, טמון אמנם בהנאה העצומה והחווייתית שהוא גורם למשתתפים באירוע, אך בעצם, במקביל  גרמנו לילדינו לקום מהכסא שמול המחשה או הטלוויזיה, לפגוש את חבריו ולהוציא באופן חיובי ומשעשע הרבה מאד מרץ.
מתנפחים ובטיחות
בשונה מהמתקנים הקשיחים בגני השעשועים, מתקנים מתנפחים נחשבים למאד בטיחותיים. הם רכים, חסרי פינות חדות, מוקפים במעקה הגנה ונוחים לשימוש. אירוע לילדים הכולל מתקנים מתנפחים, משדרג אותו בכמה רמות בהשוואה לאירוע שגרתי דומה. צוות עולם הילד  מקצועי, אחראי  ומיומן ביותר, בכל מה שקשור למתקנים הללו ולבטיחות בשימוש בהם. אז אם ברצונכם להעניק לילדיכם האהובים חוויית אירוע מדהימה ובלתי נשכחת, צרו קשר דרך האתר או באמצעות שיחה טלפונית, ואיש צוות שלנו ישוב אליכם בהקדם האפשרי. תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את השירות המקצועי, המהימן, האחראי והטוב ביותר, ושהאירוע שלכם יהיה  נפלא.
 

  


spacer
     מתנפחים   |  אטרקציות   |  אטרקציות להשכרה   |  החבילות שלנו   |  צור קשר   |  דוכני מזון למכירה   |  מתנפחים למכירה
 


^ חזרה למעלה

מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית | אחסון אתרים
 
Web Design by Eyal Eliraz